8 Mart reyting sonuçları: Vatanım Sensin, Survivor, Bizim Hikaye lider kim?

8 Mart reyting sonuçları, sabah saatlerinde belli oldu; Vatanım Sensin, Bizim Hikaye dizisinde, Survivor yarışmasında hangisi birinci oldu?

Eklenme Tarihi: 09 Mart 2018

Perşembe günü Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin, ATV’de yayınlanan Kanatsız Kuşlar ve FOX TV’te yayınlanan Bizim hikaye dizisinde hangisi birinci oldu? Total, AB ve ABC1 alanlarında ilk 20’ye giren programlar…

Vatanım Sensin son bölüm dün akşam yayınlandı, İsmet Paşa ile Cevdet’in bir araya gelmesini öğrenen Yunan Ordusu’nun komutanı Filippos Cevdet’e karşı şok geçirir ve idam edilmesini ister. Cevdet yalnız değildir, Yüzbaşı Yakup ve İngiliz Charles, Cevdet’e yardımcı olacaklardır.

Kanatsız Kuşlar son bölüm dün akşam yayınlandı, Nefise diziye damgasını vurdu. Hastanede yatan Nefise’nin kaçırılması çevresindekileri şoke ederken, yaşanan olaylar Muzaffer’i çileden çıkartır.

Bizim Hikaye dizisi son bölüm dün akşam yayınlandı, Yeliz’in ölümü izleyicilerde şaşkınlık meydana getirdi. Barış, Filiz ve Hülya arasında Barış’ın Filiz’e karşı mesafeli olmasından ötürü Hülya ile Barış arasında yakınlaşma olur.