Acun Ilıcalı'dan dengeleri bozan reyting hamlesi

Daha ilk bölümden yeni sezonun en iddialı yapımları arasına girmeyi başaran TV 8'in Kızım dizisi Acun Ilıcalı'nın reyting hamlesi ile bu hafta da zirveyi zorladı.

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2018

Daha önce dizi yayınlamayan kanal TV 8 yeni sezonda tüm dengeleri değiştirdi. Jet Sosyete'yi kanalına transfer eden Acun Ilıcalı bu kez de Kızım dizisi ile reytingleri altı üst etmeyi başardı.

İlk bölümü çarşamba günü yayınlayan dizi radikal bir kararla cuma gününe alındı. Çarşamba günü Sen Anlat Karadeniz, Çocuklar Duymasın, Yasak Elma ve en iddialı rakibi Diriliş Ertuğrul ile reyting savaşına giren dizinin yayın günü Acun'un hamlesi ile değişti.

EN ÇOK İZLENEN İKİNCİ DİZİ OLDU: Acun Ilıcalı'nın reyting kaygısından dolayı yayın günü değiştirdiği Kızım dizisi en çok izlenen ikinci dizi olmayı başardı.

DENGELERİ DEĞİŞTİREN REYTİNG HAMLESİ: Acun Ilıcalı, kanalı TV8'de yayınlanan "Kızım" dizisinin, reytinglerde birinci sırayı kaptırmamak için yayın gününü Çarşamba'dan Cuma'ya almıştı. Ilıcalı'nın reyting hamlesi yerinde oldu ve "Kızım" dizisi, reytinglerde en çok izlenen ikinci dizi oldu.