Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Yıldırım kimdir? İşte ilk eşi ve çocukları...

Aziz Yıldırım ilk eşi Yıldız Yıldırım ile 2010 yılında boşandı ve ikinci karısı Gonca Yıldırım ile 2011 yılında evlendi. Aziz Yıldırım'ın genç eşi Gonca Yıldırım Çelikkıran arasında bir hayli yaş farkı var. İşte Aziz Yıldırım'ın eşi ve çocukları;

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığını rekor farkla Ali Koç'a kaptıran Aziz Yıldırım oylaya katılan genç eşi Gonca Yıldırım ile yeniden gündemde. Gonca Yıldırım Çelikkıran Aziz Yıldırım'ın ikinci eşi. Aziz Yıldırım bu evliliği 2011 yılında yaptı. Gonca Çelikkıran ile sürpriz bir şekilde evlenen Aziz Yıldırım, bu evlilikten Yaz ismini verdiği kızını kucağına aldı.

AZİZ YILDIRIM VE EŞİ KAÇ YAŞINDA

Aziz Yıldırım 1952 doğumlu ve 65 yaşında. Aslen Erganili olan Aziz Yıldırım'ın karısı Gonca Yıldırım ile arasında bir hayli yaş farkı var. Genç eşi Gonca Yıldırım 1976 doğumlu. Yani 42 yaşında. Çiftin arasında 23 yaş farkı var.

GENÇE EŞİ İLE NASIL TANIŞTI

Aziz Yıldırım ve Gonca Çelikkıran’ı Fenerbahçe Kulübü bir araya getirdi. Yıldırım Fenerbahçe Spor Kulübünde reklam müdürü olarak çalışan Gül Çelikkıran’ın kardeşi olan Gonca’yı görür görmez etkilendi. Ancak o dönem Yıldız Yıldırım’la evli olan Aziz Yıldırım boşanmayı beklemek zorunda kaldı.

AZİZ YILDIRIM'IN İLK EŞİ KİMDİ

Aziz Yıldırım genç eşinden önce Yıldız Yıldırım ile evliydi. Bu evlilik Aziz Yıldırım, Gonca Yıldırım'ı görüp yıldırım aşkına tutulunca 2010 yılında bitti. 30 yıllık eşini boşayan Aziz Yıldırım bir yıl sonra yeni karısıyla nikah kıydı.