Berrak Tüzünataç, aşkı Can Çelebi’de buldu

Üç yıllık sevgilisi Birkan Sokullu’dan kasım 2018’de ayrıldıktan sonra kayıplara karışan Berrak Tüzünataç, teselliyi Can Çelebi’de buldu. Oyuncu, daha önce İvana Sert’le aşk yaşayan sosyetik ralliciyle dün Almanya’ya gitti

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019

Kırık kalpler buluştu. Kendisi gibi oyuncu Birkan Sokullu ile 3 yıllık aşkı Kasım 2018'de biten Berrak Tüzünataç, Birkan Sokullu'nun bir diğer oyuncu Dilan Çiçek Deniz'le yeni aşka yelken açmasıyla hüsrana uğramıştı.

Can Çelebi de 3 yıllık aşkı İvana Sert'ten yine kasım 2018'de ayrılmıştı. Can Çelebi, İvana Sert'ten ayrıldıktan sadece bir ay sonra Tarhan Telli ile aşk yaşadığını öğrenince ise şoka girmişti.

İşte bu iki isim, teselliyi birbirlerinde buldu. 34 yaşındaki Berrak Tüzünataç ve Can Çelebi'nin aşkı ise planladıkları Almanya tatiliyle ortaya çıktı. Sürpriz ikili, dün 11.45 uçağı ile Düsseldorf'a uçtu.

Hafta sonunu Almanya'da geçirecek olan oyuncu Berrak Tüzünataç ile sosyetik rallici Can Çelebi, 25 Mart Pazartesi günü saat 18.05 uçağıyla Türkiye'ye geri dönecek. Özellikle Birkan Sokullu'dan ayrıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Berrak Tüzünataç'ın yeni beraberliği ise "Berrak, yeni aşkla canlandı" yorumları yaptırdı.