Beyonce'nin yeni turnesi için çektirdiği özel fotoğraflar şok etkisi yarattı

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-z ile çıkacağı On The Road 2 turnesi için, çok özel pozlar verdi. İçlerinden en dikkat çekici olanları ise Beyonce ve Jay-Z'nin çırılçıplak olduğu o fotoğraflardı. İşte dünyayı şaşkına çeviren Beyonce fotoğrafları. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-z ile çıkacağı On The Road 2 turnesi için, çok özel pozlar verdi. İçlerinden en dikkat çekici olanları ise Beyonce ve Jay-Z'nin çırılçıplak olduğu o fotoğraflardı. İşte dünyayı şaşkına çeviren Beyonce fotoğrafları.

Beyoncé ne yapsa olay oluyor, bu doğru. Ancak ondan daha çok işi ve disiplini, kazandığı para ve evliliği ekseninde bahsediyoruz. Yaşı çok ileri olmamasına rağmen müzik dünyasındaki tecrübesiyle hep bir adım önde olan yıldız son fotoğraflarıyla çok konuşulacak gibi görünüyor.

Şu sıralar Jay-Z ile On The Road II adlı yeni turnesine start veren yıldız, Ekim'e kadar aralıksız şekilde büyük stadyum konserleri verecek. Popüler çift bu turne için özel bir fotoğraf çekimi de yaptı ve fotoğraflar interneti deyim yerindeyse salladı.

İŞTE OLAY YARATAN O FOTOĞRAFLAR; Fotoğraflar, Beyoncé'nin Kim Kardashian'a rakip olduğu şeklinde yorumlandı.