Bir haftadır kayıp olan kadın genelevde çalışırken bulundu

Medyafaresi.com Dış haberler: Kimberley Summer Hartley geçtiğimiz hafta gittiği bir düğünde esrarengiz bir şekilde kaybolmuştu. Kimberley Summer Hartley düğünün 1.000 kilometre uzağında bir genelevde bulundu.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2019

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler: Geçtiğimiz hafta en son katıldığı düğünde görülen hayat kadını Kimberley Summer Hartley 1 haftadır polisler tarafından aranıyordu. Yaklaşık 1 haftadır haber alınamayan Kimberley düğünün 1.000 kilometre uzaklığında bir genelevde çalışırken bulundu.

20 yaşındaki Kimberly'den düğünden sonra haber alamayan arkadaşları polislere haber verdi. Polisin yaptığı araştırma sonucunda Kimberly'nin hayat kadını olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Kimberley Summer Hartley polise verdiği ifadede şu sözleri söyledi: "Düğündeyken telefonumu kaybettim, düğünden hemen sonra uçağa binmem gerekiyordu. Gideceğim şehirde işim olduğu için telefonumu bulamayınca direk uçağa gittim."

Polisin yaptığı araştırma sonucunda hayat kadını olduğu ortaya çıkan Kimberly şu sözleri söyledi: " Bir hayat kadını olarak çalışmaktan utanmıyorum. Arkadaşlarıma hayat kadını olarak çalıştığımı söylememiştim; Çünkü bana karşı önyargılı davranacaklarını düşündüm. Telefonumu kaybetmem sonucunda herkes ne iş yaptığımı öğrendi. Hayat kadını olarak çalıştığımı öğrenen arkadaşlarım beni gayet hoş karşıladı. Ben de artık özgür bir kadın olduğum ve yalan söylememe gerek kalmadığı için mutluyum."