CNN Türk'te yolların ayrıldığı Şirin Payzın kimdir?

CNN Türk'te yaprak dökümü sürüyor. Demirören grubu bu kez "Ne Oluyor?" programının yapımcısı ve sunucusu Şirin Payzın ile yollarını ayırdı. Şirin Payzın kurulduğu 1999 yılından beri CNN Türk'te çalışıyordu.

Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2018

Hürriyet ve Posta gazeteleri ile birlikte Demirören Medya Grubu'na devredilen CNN Türk'te yaprak dökümü sürüyor. Şirin Payzın tam 19 yılını bu kanala verdi.

ŞİRİN PAYZON BOMBASI : CNN Türk el değiştirdikten sonra bir çok isimle yollarını ayırdı. Bu isimlerin çoğunluğu da ekran yüzleri oldu. Son isim ise CNN Türk'te kurulduğu günden beri çalışan Şirin Payzın oldu. Demirören grubu Aydın Doğan'dan kanalı satın aldığı günden beri Şirin Payzın'ı ekrana çıkarmıyordu. Sonunda bomba bügün patladı. Şirin Payzın ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

EŞYALARINI TOPLAYIP GİTTİ: Sosyal medyaya yansıyan ilk haberler ünlü sunucunun kovulduğuna ilişkin oldu. Ancak Şirin Payzın ile CNN Türk'ün yol ayrılığının karşılıklı el sıkışarak gerçekleştiği öğrenildi. Şirin Payzın'ın, Demirören Medya Center'daki odasını boşalttığı ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaştığı söyleniyor.

ÖMRÜNÜ VERDİ : Şirin Payzın bu fotoğrafın çekildi 1994-1999 yılları arasında ATV ana haber bülteni kadrosunda diplomasi muhabirliği yaptıyordu. CNN Türk kurulunca bu haber kanalına geçti ve 7 aylık bir ara dışında kesintisiz çalıştı.