Çukur sezon finali sürprizlerle geliyor!

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur 33.yeni bölümüyle sezon finali yapacak. Çukur sezon finali birbiri ardında sürprizlerle geliyor. Öyle bir sezon finali olacak ki, Çukur'da yer yerinden oynayacak. Çukur 33.bölüm sezon finalinde neler olacak?

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur 33.yeni bölümüyle sezon finali yapacak. Çukur sezon finali birbiri ardında sürprizlerle geliyor. Öyle bir sezon finali olacak ki, Çukur'da yer yerinden oynayacak. Çukur 33.bölüm sezon finalinde neler olacak? İşte yangın yerini aratmayan o sahnelerle Çukur sezon finali.

Aksiyon sahnelerinin tavan yapacağı dizi, izleyenleri büyük bir merakta bırakarak sezona veda edecek. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları dizide, Çukur, Koçovalılar’ın elinden yavaş yavaş kayarken, Yamaç harekete geçiyor. Tarafların büyük hezimete uğrayacağı ve büyük yıkımın olacağı bir savaş başlıyor.

BU İSİM KİM? En çok merak edilenlerden biri, İdris Koçovalı'nın koşa koşa yanına gittiği, sadece elini gördüğümüzü bu isim. Çukru gelecek sezon sürprizlerinden sadece biri olan bu isim kim? Gelecek sezon merakla bekleniyor.

Dizinin en dikkat çekici sahnelerinden birisi de Emrah ve Yamaç arasında karşılıklı dövüş sahnelerinde yaşanacak. Yamaç’ın kanlar içinde kaldığı anlar, dizinin 33. bölüm 3. fragmanına yansıdı.