Didem Soydan'ın derin göğüs dekoltesi olay oldu

Ünlü manken Didem Soydan, Instagram hesabından paylaştığı derin dekolteli pozuyla cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019

En son bir takipçisiyle yaşadığı 'cinsel organ' polemiğiyle gündeme gelen Didem Soydan, bu sefer de derin dekoltesiyle sosyal medyayı salladı. Ünlü mankenin yoruma kapalı paylaşımını takipçileri kısa sürede beğeni yağmuruna tuttu.

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisi Soydan'a dolabının üzerinde çizilmiş olan cinsel organ fotoğrafını göstererek bir soru sormuştu. Bunun üzerine ünlü manken, takipçisine ''?? Hayırdır hesap sorar gibi'' şeklinde cevap vermişti. Ardından sinirlerine hakim olamayan Soydan, takipçisine şunları söylemişti;

“Kör değilsin, e okuman var. Ona rağmen oradaki s… fotoğrafının ki sende vardır diye düşünüyorum. Nesini merak ettin? Her şey gayet net. Hiç mi görmedin?” Soydan, bu polemiğin ardından şimdi de cesur dekoltesiyle adından söz ettirdi.

İşte O Fotoğraf: Göğüs dekolteli kıyafetinin üzerine taktığı beresi ve elinde kahvesiyle objektife poz veren Didem Soydan'ın bu paylaşımı, çok sayıda beğeni alırken, ünlü manken bir başka sosyal medya platformu üzerinden paylaşımına gelen övgülere ve yorumlara teşekkür etti.