Fahriye Evcen dudak uçuklatan imzayı attı! Servetine servet katacak

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, Dubai merkezli bir prodüksiyon şirketiyle yaptığı anlaşma sayesinde servetine servet katacak.

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019

Yakın zamanda ilk bebeğini kucağına almaya hazırlanan Fahriye Evcen, şöhretini paaraya çevirmek için harekete geçti. Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu, Dubai merkezli bir prodüksüyon şirketiyle çok konuşulacak bir anlaşmaya imza attı.

Evcen, geçtiğimiz gün prodüksüyon şirketininin müdürü Michel Chahda ile bir araya geldi. Chahda ise sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla anlaşmayı duyurdu. Takvim'de yer alan habere göre; özel hayatı ve kariyeri ile ilgili bilinmeyenleri kendi kanalında hayranları ile paylaşacak olan Evcen, bu anlaşmadan 1 milyon TL alacak.

Öte yandan 3,5 yıllık bir birlikteliğin ardından Haziran 2017'de nikah masasına oturan Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 8 aylık hamile olan ve uzun süre ortalarda görünmeyen oyuncunun bebeğinin ismi ise Karan olacak.

Burak Özçivit, Karan kararından hemen sonra aracının plakasını bile KAR olarak değiştirmişti. Yine ünlü çift, bu kararlarının ardından şaşırtıcı bir harekete imza atmış ve daha doğmasına 1 ay olan bebeklerine Instagram hesabı açmışlardı.