Fenomen dizi Avlu'da yapılan hatalar izleyiciyi çıldırttı

Star TV'nin en sevilen dizisi Avlu geçtiğimiz hafta yeni sezon bölümüyle ekranlara merhaba dedi. Ancak yeni bölümleri sabırsızlıkla beklenen dizide, yapılan hatalar seyirciyi çileden çıkardı.

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018

Ekranlarda fırtına gibi esen ve başrollerini Demet Evgar, Ceren Monay ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizi merakla beklenen yeni sezon bölümüyle seyircisiyle buluştu. Avlu'da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sloganı ile başlayan dizide yapılan hatalar izleyiciyi çıldırttı.

SENARYOSU İZLEYİCİYİ ÇILDIRTTI

İlk sezonun son bölümünde Deniz tarafından defalarca bıçaklanan Kudret'in yaşıyor olması izleyiciyi adeta çıldırttı ve bu nasıl senaryosu eleştirilerine maruz kalan dizi sosyal medyanın da diline fena düştü.

"ŞİDDET EPEY FAZLA"

Şiddet dolu sahnelerini bol bol izleyeceğimiz dizi hakkında bir eleştiri de Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu'ndan geldi. "Hikayesi demirparmaklıklarla örülü, sertlik, şiddet epey fazla. Vurması, kırması olmayan sahne yok gibi. Eleştirdiğimiz bu konuların 'Avlu'daki farkı, anlatacak bir hikayesinin olması ve bu karakterlerin öyküye gönlünü vermesi.

"PSİKOPATIN ÖNDE GİDENİ"

Bir Zerrin geldi, yeni cezaevi müdiresi, biraz abartılı da olsa, 'psikopatın önde gideni' halini öyle bir veriyor ki…