Gonca Vuslateri yeni imajı ile biraz Sezen Aksu biraz Bendeniz’e benzetildi

Geçtiğimiz gün 'Hedefim Sensin' filminin galasına katılan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri'nin yeni imajı şaşırttı. Vuslateri 90'lara damgasını vuran Bendeniz'e ve usta sanatçı Sezen Aksu'ya benzetildi... (SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018

Başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, İlker Aksum, Gonca Vuslateri, Tarık Ünlüoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı ‘Hedefim Sensin’in galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Filmin başrol oyuncularından Gonca Vuslateri ise galaya damgasını vurdu… Yeni imajı ile gecenin en çok konuşulan ismi olan Gonca Vuslateri, 1990’lara damgasını vuran şarkıcı Bendeniz ve usta sanatçı Sezen Aksu’ya benzetildi.

Bu saç şekline yıllardır Sezen Aksu’dan aşinayız. Hatta kuaföre gidenlerin, ‘Bana Sezen saçı’ yap dedikleri söylenir. 1990’larda ise Bendeniz’in kulak memesi üstündeki kahküllü saçları o döneme damgasını vurmuştu. Bir akımın başlamasına neden olan Bendeniz’den sonra şimdi de Gonca Vuslateri’nin yeni imajı yeni bir trend başlatacak gibi… Zira 2019’un saç trendlerinde kısa saçlar öne çıkıyor…

Her daim Sezen Aksu’ya olan hayranlığıyla bilinen Gonca Vuslateri’nin yeni saçları ‘Körle yatan şaşı kalkar’ yorumlarına da neden oldu. Ünlü oyuncu uzun zamandır Sezen Aksu ile ilgili pek çok paylaşım da yapıyor. Hayranlığını bir üst dereceye çıkardığı düşünülen oyuncunun, Sezen hayranlığından dolayı saçlarına bu modeli verdiği de konuşuluyor.

(Gonca Vuslateri)

Vuslateri’nin galada giydiği kıyafetler ve makyajı da oldukça güzel görünüyor. Gözüne lens taktı mı bilmiyoruz ama bu makyajı hem gözlerinin ortaya çıkmasını sağlamış hem de oyuncuya çok yakışmış…

(Gonca Vuslateri’nin yeni imajı Sezen Aksu ve Bendeniz’e benzetildi…)