Gülben Ergen'den Burak Özçivit'e destek

Şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Etiler’deki bir restoranda görüntülendi. Ergen, "Çocukları karne yemeğine getirdim" dedi.

Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2019

Öte yandan Ergen, Burak Özçivit’in Kuveyt’te 80 kadınla ücret karşılığı yemek yemesi hatırlatılınca, "Oh iyi yapmış. Çok güzel olmuş. Tatlı niyetine... Heyt kardeşim benim! Destekliyorum, çok güzel hareket" sözleriyle oyuncuyu destekledi

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Etiler’deki bir restoranda görüntülendi.

"SEVGİLİLER GÜNÜNDE ONLARDAN HEDİYE İSTEDİM"

Oğulları ve onların sınıf arkadaşlarını karne yemeğine getirdiğini belirten şarkıcı, "Çocukları karne yemeğine getirdim. Karne hediyeleri de değişti. Benden online oynadıkları oyun için para yüklememi stiyorlar. Dün de büyük oğlanın doğum günüydü. Ben de sevgililer gününde onlardan hediye istedim" dedi.

"OLMASI GEREKEN BU"

Aynı zamanda geçtiğimiz gün oğullarının doğum gününde eski eşi Mustafa Erdoğan’la da bir araya gelen Gülben Ergen, "Bu adetimiz 12 senedir hiç değişmedi. Olması gereken bu. Anne-babalar boşanamaz ve ayrılamazlar, kadınlar ve erkekler hayatlarında ayrılırlar. Biraz sonra babalarıyla da birlikte sinemaya gideceğiz. Bu on beş günlük tatili 'sen Uludağ’a mı götürürsün?' 'Ben anneme mi götüreyim?' gibi pazarlıklarla hallettik" ifadelerini kullandı.

"ÇOK İYİ YAPMIŞ, TATLI NİYETİNE..."

Öte yandan Ergen, Burak Özçivit’in Kuveyt’te 80 kadınla ücret karşılığı yemek yemesi hatırlatılınca, "Oh iyi yapmış. Çok güzel olmuş. Tatlı niyetine... Heyt kardeşim benim! Destekliyorum, çok güzel hareket" sözleriyle oyuncuyu destekledi.