Gülperi dizisi sağlam başladı ama ortalığı fena dağıttı!

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz cuma akşamı ilk bölümü yayınlanan Gülperi, sağlam hikayesi ile sezona zirvede başladı. İzleyicinin kendini bir anda olaylar silsilesi içinde bulduğu dizinin, hikayeye bu kadar hızlı girmesi dizide bir takım boşluklara neden oldu.

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018

Show TV'nin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı yeni dizisi Gülperi, ilk bölümüyle birlikte geçtiğimiz cuma akşamı sezona zirveden giriş yaptı. Gülperi sezon öncesinde yaptığı tanıtımlarla güçlü bir hikaye'ye sahip olduğunu göstermişti. Ancak ilk bölümle birlikte her şey öyle hızlı cereyan etti ki izleyicinin zihninde hikaye ve karakterleri adına bir takım boşluklar oluştu. Vatan Gazetesi yazarı Oya Doğan'da tam bu konuya parmak basmış. İşte Oya Doğan'ın o yazısı...

"Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi geçen hafta cuma akşamı başladı. Tanıtımlarından zaten damarının çok sağlam olduğunu anlamıştık ama hikayede bu kadar boşluk olmasını beklemiyordum.

Olaya hızlıca girilmiş girilmesine ama o sırada da etrafa her şey savrulmuş. Öncelikle Gülperi’nin kim olduğunu biz sahneye Kadir girene kadar anlamadık. İzmir’den gelmiş ve çok iyi Türkçe konuşuyor.

Çocuklarının geleceği için de Gaziantep’ten kaçmayı planlıyor. Ama nasıl oluyorsa küçücük çocuğu Can Antep aksanında konuşuyor. Gülperi hapishaneden çıkıp Bebek’e nasıl geliyor? O Bebek kısmına ben çok takıldım. En azından bize nasıl oraya geldiğini izletselerdi.