Güney'de köpükler içinde çılgın eğlence

Muğla'nın Marmaris ilçesinde eğlencenin kalbi Barlar Sokağı'nda atıyor. Turistlerin uğramadan geçmediği Barlar Sokağı'ndaki disko, bar ve gece kulüpleri, her gece ayrı bir eğlenceye ev sahipliği yapıyor. (Posta)

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018

300 metre uzunluğu, 90 sıralı disko, bar ve gece kulübüyle Marmaris Barlar Sokağı, yerli ve yabancı turistlerin eğlence adreslerinin başında geliyor. Barlar Sokağı'ndaki disko ve gece kulüpleri saat 23.00'ten itibaren kapılarını açıyor.

İŞTE O VİDEOGece yarısı doluluk sınırlarına ulaşan mekanlar kapılarını kapatarak tatilci ve yabancı turistlere unutamayacakları gösteriler sunuyor. Her mekan Türkçe ve yabancı müziklerle saat 00.30'da şova başlıyor.

DJ'lerin çaldıkları hareketli müzikler eşliğinde dans eden turistler, renkli görüntüler oluşturuyor. Piste çıkan dansçı kızlar, yaptıkları şovlarla eğlenceyi doruğa çıkarıyor. Coşan turistler, gece boyunca çalan hareketli müzik eşliğinde dans ediyor.

Disko ve gece kulüplerini dolduranlar için saat 03.00'ü gösterdiğinde köpük partileri düzenleniyor. Tatilciler ve turistler mekanların tavanlarındaki makinelerden dökülen köpükler içersinde dans ediyor.