İbrahim Kutluay Demet Şener'e ateş püskürdü!

Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay aleyhinde, iki çocuğunun nafakasını ödemediği iddiasıyla ihtiyati haciz kararı aldırdı. Mahkeme ayrıca Kutluay'ın 1 ay süreyle Şener'e yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

Eklenme Tarihi: 08 Mayıs 2019

Şener'in bu hamlesinden sonra Kutluay'dan açıklama geldi...

Demet Şener ve İbrahim Kutluay, 25 Mart'ta İstanbul 4. Aile Mahkemesi'nde 'anlaşmalı' olarak boşanmış, mahkeme boşanma protokolü gereği Kutluay'ın Şener'e 3 milyon lira tazminat ile iki çocuğuna toplam 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar vermişti.

İkili yeniden mahkemelik oldu. Demet Şener, çocuklarına 1 Nisan'da ödemesi gereken 32 bin 500 liralık iştirak nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi hakkında icra takibi başlattı.

1 Mayıs'ta ikinci ayın nafakasını da ödemediğini dava dilekçesinde anlatan Şener'in avukatı, ''Devam edecek olan diğer ayların nafakasını da ödememe tehlikesi bulunmaktadır. Bu nedenle ihtiyati haciz isteme zorunluluğu doğmuştur'' dedi.

HACİZ KABUL EDİLDİ
Mahkeme haciz talebini kabul etti. Demet Şener, ihtiyati haciz kararının hemen ardından, İbrahim Kutluay'ın kendisini tehdit ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla korunma talebinde bulundu.