İşte Yemekteyiz'de yeni haftanın yarışmacıları

Yemekteyiz 4 Haziran haftası yeni yarışmacıları belli oldu. Yemekteyiz yeni yarışmacıları Hande Altay, Tansu Taşkın, Ebru Akgün, Meleha Namlı ve Mustafa Özer kimdir aslen nereli ne iş yapıyorlar? İşte Onur Büyüktopçu'nun yeni yarışmacıları;

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yeni yarışmacıları belli oldu. Bu hafta yani 4 Haziran 8 Haziran tarihleri arasında Hande Altay, Tansu Taşkın, Ebru Akgün, Meleha Namlı ve Mustafa Özer yemekteyiz birincisi olmak için yarışacak. Peki yeni yarışmacılar Hande Altay, Tansu Taşkın, Ebru Akgün, Meleha Namlı ve Mustafa Özer kimdir aslen nereli ve ne iş yapıyor? İşte Yemekteyiz'in son bölümündeki yarışmacılar;

Hande Altay kimdir nereli ne iş yapıyor?: Haftanın ilk gününde yarışan 24 yaşındaki Hande Altay, otomobil satış danışmanlığı yapıyor. Aslen Erzincanlı olan yarışmacı, bekar. Spor yapmayı, modayla ilgilenmeyi, resim yapmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Altay, yalana ve olmamış şeylere olmuş gibi yapanlara tahammül edemediğini söylüyor.

Tansu Taşkın kimdir nereli ne iş yapıyor? 34 yaşındaki Tansu Taşkın, haftanın ikinci günüde yarışacak. Bekar olan yarışmacının memleketi İzmir. Özel güvenlik görevlisi olan yarışmacının hobileri arasında futbol ve basketbol oynamak, kaykay kullanmak ve bisiklete binmek var. Düşüncelerini kimseden saklamayan gerçekçi birisi olduğunu söylüyor.

Ebru Akgün kimdir nereli ne iş yapıyor? Aslen Trabzonlu olan Ebru Akgün, haftanın üçüncü gününde yarışacak. 31 yaşındaki Akgün, iki aylık evli. Ev hanımı olan yarışmacı, çekirdek çitleyip televizyon izlemeyi, eşiyle vakit geçirmeyi, arkadaşlarıyla dedikodu yapmayı çok seviyormuş. İnatçı, dediği yapılana kadar surat asan, öz güveni tam birisi olduğunu söylüyor.