Düşes Meghan Markle, sadece gardırobu için 1 milyon dolar harcadı

Sussex Düşesi Meghan Markle, şu sıralar stiliyle gündemde. Düşes olduktan sonra gardırobunu değiştiren Markle, sadece gardırobu için 2 ayda 1 milyon dolar harcama yapmış... (SÖZCÜ)

Eklenme Tarihi: 04 Temmuz 2018

Mayıs ayında Prens Harry ile evlenen Meghan Markle, şu sıralar oldukça popüler… Kraliçe ile davetlere, kutlamalara ve törenlere katılan Markle stiliyle de öne çıkıyor…

Öyle ki ilk kez bir Düşes Teen Choice Awards’ın ‘Stil ikonu’ kategorisinde Blake Lively, Harry Styles, Migos, Chadwick Boseman ve Zendaya ile yarışacak. Meghan, Teen Choice adaylığıyla kraliyette yeni bir ilke imza atmış olsa da Düşes'in, Kaliforniya'da gerçekleşecek törene katılımı beklenmiyor.

Giyim tarzıyla Lady Diana’ya da benzetilen Meghan Markle, oyunculuğu bıraktıktan sonra stilini değiştirse de asıl değişimi 19 Mayıs sonrası yaşadı. Evlendikten sonra gardırobunu yenileyen Markle, yaklaşık iki ayda 1 milyon dolar yani 4 miyon 600 bin TL harcama yapmış… Markle’ın bu ‘Pahalı’ gardırobu ile ilgili görüş veren Kraliyet uzmanı Katie Nicholl, Markle’ın 1 milyon dolarlık kıyafet ve aksesuar koleksiyonu edindiğini söyledi.

Givency marka gelinlik 440 bin dolar

Entertainment Tonight'a konuşan Nicholl röportajda Markle'ın iki düğün kıyafetinin fiyatını da açıklamış. Clare Waight Keller imzalı Givency marka gelinlik 440 bin dolar. Düğün sonrası giydiği Stella McCartney imzalı resepsiyon elbisesi ise 157 bin dolar…