Müge Anlı Ecrin Kurnaz olayında son durum ne? İşte bir bir yaşananlar

Müge Anlı'nın programında işlenen Ecrin Kurnaz olayında birbiri ardına son dakika gelişmeleri yaşanmış ve tüm Türkiye'yi şoke etmişti. Peki Ecrin Kurnaz olayında son durum ne? Şimdi takvimi başa saralım... Ecrin Kurnaz evinin önünden kayboldu.

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2019

Ardından programda ortaya çıkan gelişmeler ağızları açık bıraktı. Ecrin'in annesi, üvey babası, amcası Özkan derken, akıllara durgunluk veren bir olay ortaya çıktı. Son olarak ise Ecrin Kurnaz'a ait olduğu düşünülen ceset ve kıyafet parçalarından henüz sonuç gelmedi. Ecrin Kurnaz olayında ne oldu? İşte bir bir tüm detaylar...

Türkiye'nin gözü kulağı Ecrin Kurnaz'da... 7 Mayıs günü kaybolan ve günlerce aranan Ecrin Kurnaz'dan acı haber 27 Mayıs tarihinde gelmişti. Ecrin ile ilgili son dakika gelişmesinde; Ecrin'in kaybolduğu yere yakın bir mesafede ceset parçaları, ayakkabı ve bebek kazağı bulunmuştu. Ecrin olup olmadığı henüz net değil. Otopsiden sonra her şey netleşecek.

Ancak Müge Anlı'nın programında işlenen olay o kadar karışık ki akılların karışmaması mümkün değil. Müge Anlı, Ecrin bebek olayını baştan sona yaşananları sizler için derledik. İşte Ecrin Kurnaz olayında son durum...

İşte o video...

Fotoğrafta gördüğünüz isim minik Ecrin'in annesi Sevcan. Sevcan Hanım, ablasının eşiyle yani eniştesi Cengiz ile kaçarak imam nikahıyla evlenmiş.

Sevcan Hanım'ın yanındaki kişi de Deniz Kurnaz. Deniz Kurnaz , Sevcan Hanım'ın imam nikahlı eşi Cengiz'in yeğeni. Yani Ecrin'in üvey babası.

İddialara göre Sevcan, eniştesi Cengiz ile evliyken eşinin yeğeniyle ilişki yaşamaya başlamış ve Deniz'in kardeşi Özkan da bu ilişkiyi Cengiz'e söylemiş. Özkan'ın Cengiz'e bu durumu anlatmasından 10 gün sonra Cengiz kalp krizinden ölmüş.