Palu Ailesi Müge Anlı'da tutuklandı sosyal medya çalkalandı

ATV ekranında günlerdir devam eden Palu ailesi kabusu bugün emniyet tarafından yapılan tutuklamalar ile noktalandı. Palu Ailesi'nin gözaltına alınmasının ardından Müge Anlı Twitter'da olay oldu.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2019

TÜRKİYE'nin kanını donduran Palu ailesiyle ilgili 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında canlı canlı gözaltılar yapıldı. Emniyet ekipleri önce sarsan Palu ailesinin Kocaeli'deki evini basarken aynı anda da stüdyodan damat Tuncer Ustael'i aldılar. Yıllardır çözülemeyen Palu ailesi kabusunun Müge Anlı tarafından çözülmesi ve gözaltıların canlı yayında olması twitterı çalkaladı. Kimileri MİT'in başına Müge Anlı geçsin diyerek ünlü spikeri onurlandırırken, kimileri eleştiri yağmuruna tuttu. Müge Anlı ise canlı yayında ağladı. İşte olay gözaltı ve TT listesine giren bomba yorumlar:

BİZ GÖMMEDİK : Palu ailesi olayında bugün ekran önünde flaş gelişmeler yaşandı. Kocaeli'de aile üyeleri İstanbul ATV stüdyosunda ise canavar damat Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael gözaltına alındı. Sağlık kontrolleri için Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Tuncer Ustael eşi Emine Ustael, ‘Biz hiç kimseyi gömmedik’ dedi. Tuncer ve eşi Emine daha sonra sorgulanacakları Kocaeline götürüldüler.

MÜGE ANLI AĞLADI : Palu ailesi olayını ekranda çözüp gözaltılar olmasını sağlayan Müge Anlı canlı yayında gözyaşlarını tutumadı. Gözyaşlarının mutluluk gözyaşları olduğunu söyleyen Müge Anlı, kayıp olan Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal'ın tek bir kemiği bulunması halinde mezarlarını kendisinin yaptıracağını söyledi.

MÜGE ANLI TT OLDU TWITTER YIKILDI : Müge Anlı'nın reyting rekorları kıran Palu ailesi olayını gözaltı ile sonuçlandırması sosyal medyayı çalkaladı. Bir kesim Müge Anlı'ya destek verip alkışlarken bir kesim eleştiri bombardımanına tuttu. Müge Anlı'nın emniyet ve yargının işini yaptığını söyleyenler ise her iki kesimde de vardı. Kısa sürede tartışma büyüdü ve Müge Anlı twitterda TT listesinin başına oturdu. Buyrun işte yazılanlar: