PUBG Mobile 10 milyon kullanıcıya ulaştı! PUGB'de hayatta kalmak için 5 altın kural

Android ve iOS akıllı telefonlarda oynanabilen, son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PLAYER UNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'ın (PUBG Mobile) günlük kullanıcı sayısı 10 milyona ulaştı. Daha iyi bir PUBG Mobile oyuncusu olmak için bu 5 öneriyi dikkate alın. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018

PUBG Mobil günlük oyuncu sayısı ile tüm rakiplerine fark attı. Geçtiğimiz aylarda resmi olarak iOS ve Android versiyonları yayınlanan PUBG Mobile'ın kullanıcı sayısı yapılan resmi açıklamaya göre günlük 10 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. PUBG Mobile, 2018 Google Play Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyun” ve “En İyi Topluluk Oluşturan Oyun” kategorilerinde aday gösterilerek, iki kategoride aday olan tek oyun olmayı da başarmıştı. Peki daha iyi bir PUBG oyuncusu olmak için nelere dikkat etmeliyiz? İşte daha iyi bir PUBG Mobile oyuncusu olmanız için dikkat etmeniz gerekenler

1 - AZ KİŞİNİN BULUNDUĞU YERE ATLAYIN

Her seferinde 100 oyuncunun yer aldığı uçaktan nereye atlayacağınız büyük ölçüde hayatta kalma şansınızı da belirleyecek. Tercihen az kişinin paraşütle indiği bölgeleri tercih edin. Zira oyundaki ilk amacınız halihazırda silahlanmış düşmanlarınız karşınıza çıkmadan gerekli teçhizatları bulmanız.

2 - ÖNCELİĞİNİZ SİLAH VE ZIRH OLSUN

Diğer oyuncularla karşılaşmadan önce gerekli teçhizatı toplarken ise dikkat etmeniz gerekenler şunlar: Tercihen otomatik özelliğe sahip bir silah edinin, daha sonra çelik yelek ve kask bulun. Ve en önemlisi malzemeleri taşımanıza yardımcı olacak bir çanta edinin. Bu ekipmanları hallettikten sonra daha efektif mücadele etmek ve iyi bir atış performansı için dürbün bulun ve toplayabildiğiniz kadar sağlık ekipmanı toplayın.Hızlı şarjör ya da daha çok mermi tutan şarjör oyunda daha iyi bir performans sergilemenize katkı sağlayacaktır.

3 - BİR ARAÇ BULUN

Gerekli eşyaları topladıktan sonra önceliğiniz bir araç bulmak olmalı. Zira bu sayede bölgeyi daha hızlı bir şekilde taramanız mümkün olacak. Tek başınıza oynuyorsanız tercihinizi diğer araçlardan daha hızlı olduğu için motosikletten yana kullanın. 4 kişilik bir ekip olarak hareket ediyorsanız 4 kişilik araçlardan birini bulun ve tek araç ile birlikte hareket edin.