Reynmen'in Merve Taşkın'la yaptığı yıllar önceki canlı yayın olay oldu!

Derdim Olsun adlı şarkısıyla rekorlar kıran ve son günlerin en çok konuşulan ismi haline gelen Reynmen ile Merve Taşkın'ın yıllar önceki bir videosu ortalığı karıştırdı. Merve Taşkın çıkan videonun ardından jet hızıyla bir açıklama yaptı.

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019

'Derdim Olsun' adlı şarkısıyla YouTube'da Aleyna Tilki'nin günlük izlenme rekorunu elinden alan Reynmen, bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Sosyal medya fenomeni için 'Vibio' adlı YouTube kanalında çekilen 'Reynmen Aslında Kim?' adlı bir video da yıllar önceki Merve Taşkın olayını yeniden gün yüzüne çıkardı.

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'la yıllar önce görüntülü konuşan Reynmen'in Taşkın'a "Seni gebertene kadar dövmek istiyorum" dediği görüldü. Söz konusu görüntüler yeniden gündeme gelince de Taşkın'dan zehir zemberek bir açıklama geldi.

Instagram hesabının hikaye bölümünden bir açıklama yapan Merve Taşkın, "O zaman küçüktüm doğru düzgün cevap veremedim. Şimdi ki aklım olsa şikayetçi de olurdum ağzının payını da çok güzel alırdı. Karşısında eski konuşamayan Merve Taşkın yok." ifadelerini kullandı.

Sosyal medyadaki cesur paylaşımlarıyla gündeme gelen Merve Taşkın, Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia edince adını duyurmuştu.