Seks Adası'na giden diş hekiminin itirafları olay yarattı

Karayipler'de faaliyet gösteren Seks Adası'ndaki turlara katılan 33 yaşındaki ABD'li bir diş hekimi adada yaşananları The Sun gazetesine anlattı.

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018

Adada sınırsız cinsel ilişki ve uyuşturucu olduğunu doğrulayan ve adının Ryan olduğunu söyleyen diş hekimi, evli olduğunu ve adaya gelen çok sayıda erkeğin de iyi iş sahibi evli kişiler olduğunu anlattı. Diş hekimi, adaya girdiğinde iki ünlü ismin de orada olduğunu ve bunlardan birinin Kanadalı bir pop star olduğunu söyledi.

15 DAKİKADA 2 HAYAT KADINIYLA BİRLİKTE OLMUŞ: 4 günlük turlar için 4600 poundluk ödemeyi yapanlara 'altın bilet' gönderildiğini ve bu biletle lüks yatlara biniş yaptıklarını söyledi. Eğlence ve partilerin yatlara bindiği anda başladığını ve yatlarda çok sayıda latin hayat kadının olduğunu söyledi. Adaya ayak basar basmaz 15 dakika içinde kendisini 2 hayat kadınıyla yatakta bulduğunu da söyleyen genç adam, Ada'da toplam 60 hayat kadınının olduğunu söyledi.

KARISINA İŞ GEZİSİNDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ: Adının Ryan olduğunu söyleyen 2 çocuk babası adam eşine 'iş gezisinde' olduğunu söyledi. Adaya gitme fikrinin ise bir gazetede gördüğü ilanla başladığını anlattı. "Uyuşturucu ve cinsel uyarıcılar serbest. Ada'da sadece 1 çift vardı. Geri kalanların hepsi erkekti. 25-50 yaş arasında değişen çoğu profesyonel işlere sahipti. Avukatlar, doktorlar vardı. Silikon Vadisi'nden gelenler bile vardı. Yarısından fazlası da evliydi. Ada'dakilerin 2'si İngiliz'di. Bunlardan biri işadamı diğeri de avukattı.

2 POP YILDIZI DA VAR: Çoğunluk ise ABD'liler ve Avustralyalılar'dı. Grubun içinde Kanada'dan iki büyük pop yıldızı da vardı. Bir tanesini hemen tadınım çünkü çok ünlüydü. Ada'ya girdikten sonra her erkek 2 kız seçiyor. Memnun kalmayanlar başkalarıyla kızları değiştirebiliyor. Odalarda dev yataklar var. "