Sevgilisi İstanbul'a geldi

İstanbul'a geldiğini sosyal medya hesabından duyuran Şeyma Subaşı'nın İtalyan sevgilisi Guido Senia, Subaşı ile aynı otelde görüntülendi.

Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2019

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile bir yıllık evliliklerini noktalayan Şeyma Subaşı'nın adı, çok geçmeden İtalyan bir DJ ile anılmaya başlamıştı. İlk olarak yurt dışında gizlice buluştukları öğrenilen ve ardından çeşitli görüntüleri ortaya çıkan Subaşı ve Senia çifti, bu sefer İstanbul'da bir otelde görüntülendi.

Önceki gün, İstanbul'a geleceğini sosyal medyadan paylaştığı uçak bileti fotoğrafı ile duyuran Senia, soluğu Şeyma Subaşı'nın yanında aldı. İlk olarak araba ile İstanbul turu atan çift, akşam spor salonunda görüntülendi. İkili, ardından bir otelin koridorunda yakalandı.

Söylemezsem Olmaz'ın bugün yayınlanan bölümünde Bircan Bali'nin telefonuna gönderilen bu görüntü, tartışmalara neden oldu. Ece Erken, çiftin otelde yemek yeme ihtimalini ortadan kaldırarak, akşam yemeği için İstinye'de bir mekanı tercih ettiklerini belirtti.

Guido İstanbul'a gelmeden önce Türk takipçileri, "İstanbul'da da parti yap" şeklinde talepte bulunmuşlardı. Senia ise bu talebe, "Evet hadi yapalım. Partide 30 bin kişi istiyorum" cevabını vermişti.