Sosyetik güzel Isabella James sokakta evsizler gibi yaşamaya çalışınca..

21 yaşındaki sosyetik güzel Isabella James, zengin bir iş insanı olan babası sayesinde son derece rahat bir yaşam sürüyordu. Genç kız katıldığı "Zengin Çocuklar Evsiz Oluyor" adlı reality şovla bambaşka bir tecrübe yaşadı

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019

Milyoner bir iş insanının kızı olan 21 yaşındaki Isabella James, Rich Kids Go Homeless (Zengin Çocuklar Evsiz Oluyor) adlı bir televizyon programına katıldı.

Son derece lüks bir hayat süren, yılda en az altı kez egzotik lokasyonlara tatile giden, 8 bin sterlin (yaklaşık 60 bin TL) değerinde çantalar kullanan ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetler giyen Isabella, şımarık bir prenses olmadığını kanıtlamak için bu deneye katılmak istedi.

Ünlü yarışçı Seb Morris ile aşk yaşayan üniversite öğrencisi Isabella, "Hayatım boyunca görüntüm ve yaşam tarzım yüzünden yargılandım; şımarık ve snob olarak etiketlendim" dedi.

Alışık olduğu hayat tarzına rağmen sokaklarda hayatta kalabileceğini düşünen Isabella, "Prenses gibi görünebilirim ama aslında bundan çok daha fazlasıyım" diye konuştu.