Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz kimdir?

Başrolünü Bade İşcil, Tülin Özen ve Gökçe Bahadır ile paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Merve'si Aslıhan Gürbüz kimdir? Eşi kim? Kaç çocuğu var? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevapları...

Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2018

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde anlatılan hikâyenin en çok ilgi gören karakteri Merve oldu. Çevirdiği bütün entrikalara rağmen sevilen Merve karakterine hayat veren kişi oyuncu Aslıhan Gürbüz. Peki dizide lüks düşkünü bir kadını oynayan Aslıhan Gürbüz gerçek hayatta çok farklı biri çıktı. Dizideki Merve'nin tam zıddı olan Aslıhan Gürbüz alışverişe bile gitmeyen biri... İşte Aslıhan Gürbüz'ün gerçek haline ilişkin kendi ağzından duyacaklarınız;

İKİ ŞORT BİR TİŞÖRT : Uzun zaman önce alışveriş yapmayı bıraktım. Ben fazlasına sahip olduğum için bazı kişilerde yok diye düşünüyorum. Her yazı iki şort, bir elbise ve bir çift parmak arası terlikle geçiriyorum. Koca kış dört kombinle sete geldim, kimse “Hep aynı kıyafetle geliyorsun” demedi. Örtünmek için giyinenlerdenim.

LİSEDE HİÇ POPÜLER DEĞİLDİM: - Ne lisede popülerdim ne kız grubum oldu... Ne marka çanta düşkünüyüm ne etrafımdakileri organize ederim... Bütün arkadaşlarımın sinirlerini bozacak kadar, “Fark etmez, ben uyarım” diyen bir kadınım.

LİMONDA SATARIM : - Limon da satarım. Yanlış anlama, bu işi iyi yaptığımı biliyorum ve olumlu reaksiyonlar almak hoşuma da gidiyor ama mesleğim hayatımın merkezinde değil.