Uzaylılar daha önceden geldi mi? Tüm bilinenler alt üst oldu

"Uzaylılar Dünya'yı daha önce ziyaret etti mi?" bilim dünyası bu soruyu kendine yeniden sormaya başladı. Yeniden sormaya başlamasının sebebi ise Mısır'da bulunan tarihi altın sikkeler.

Eklenme Tarihi: 09 Mayıs 2017

Bu madeni paralar uzaylıların dünyamızı ziyaret ettiğinin birer kanıtı olabilir mi? Pek çok ufolojiste göre bu sorunun için cevap “evet”. Üstelik Mısır'daki piramitlerin uzaylılar yardımı ile yapıldığı iddiası varken, ortaya çıkan bu altın sikkeler kafaları kurcaladı. İşte o şaşırtan gelişme.

Mısır’da bulunan antik madeni paraların üzerinde yer alan şekillerin bir uzaylı tasviri olduğuna inanılıyor. Daha önce de üzerinde uçan daire tasvirlerinin olduğu bozuk paralar bulunmuştu.

Geçmişte, ticarette takas dönemini sonlandıran madeni paralar üzerinde, günümüzde olduğu gibi çağının önemli insanları yer alırdı fakat öyle sikkeler bulundu ki üzerinde dünya dışı varlıklar ve uçan daireler yer almakta.

Arkeologların bulmuş olduğu bu madeni paralar, dünyamızın tarih boyunca, yabancı yaşam formları tarafından ziyaret edildiğinin somut birer kanıtı gibi görünüyor.