Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu?

FOX TV ekranlarının sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 17 - 21 Aralık tarihli haftada kim birinci oladu sorusunun yanıtı kaynanaların ve Zuhal Topal'ın puanlamaların ardından belli oldu.

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018

FOX TV ekranlarının fenomen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın final günü tamamlandı. Birbirinden maharetli gelinler, hafta başından beri en güzel yemekleri hazırlayıp kaynanaların beğenisine sunarak 10 bin liralık ödül için ter döktüler. 21 Aralık Cuma oylamasında da büyük ödülün sahibi belli oldu. İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 17-21 Aralık haftasında ekrana gelen bölümlerinde yaşananlar;

Zuhal Topal’la Sofrada'da haftanın ilk gününde Kübra Turan ve Kayınvalidesi Gülay Hanım yarıştı. 1,5 yıllık evli olan 27 yaşındaki Kübra, 19 puan kaynanalardan ve Zuhal Topal'dan toplamda 19 puan toplayabildi.

18 Aralık Salı günü yarışmacıları ise Fatma Akkaya ve Kayınvalidesi Meryem Hanımdı. 31 yaşındaki Fatma Kaya, kaynanalardan ve Zuhal Topal'dan toplamda 22 puan alabildi.

Haftanın üçüncü gününde ise Züleyha Eyüboğlu ve Kaynanası Nazende Hanım ter döktü. 32 yaşında ve 4,5 yıllık evli olan Züleyha da 19 puan alarak Kübra'yla aynı puanı paylaştı.