Ağ Parkuru ve Hobbit Evleri Xtrem Aventures’de

Dünyaca ünlü macera parkları ve yüksek ip parkurlarıyla Xtrem Aventures; Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arjantin, Çin, Avustralya, Fransa, Kolombiya, Rusya, Tayland, Hollanda gibi 14 farklı ülkeden sonra 83. lokasyonunu UNIQ İstanbul’da açarak, maceraseverleri ağırlamaya başladı.

Eklenme: 04 Mayıs 2019 11:47 - Güncelleme: 04 Mayıs 2019 11:51

Türkiye’nin 4-8 yaş grubuna özel, koruyucu ağ ile çevrilmiş ilk yüksek ip parkurunda çocuklar, 20 farklı oyunu deneyimleyebiliyorlar. 8 yaş üstü ve yetişkinler için zorluk derecelerine göre 4 adet yüksek ip parkuru, 1 adet 180m’lik zip-line parkuru, her yaş grubuna özel heyecanlar sunuyor.

Sınırlarınızı zorlayın ve kendinizi yeniden keşfedin

8000 metrekarelik orman alan içerisinde bulunan Xtrem Aventures’de “Emniyet Kemerli Yüksek İp Parkurları” ile ağaçların arasında, doğayı ve kendi sınırlarını keşfetmenin tadını çıkaran ziyaretçiler; “Ağaç Tepesi Parkurları” ile yeşillikler arasında kurulan ahşap köprüler üzerinde, doğal ortamında gözlemler yapabiliyorlar. Xtrem Aventures’in adrenalini en tepede yaşamak isteyenlerin gözdesi olacak diğer parkurları ise, yerden 8 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar ile heyecanınızı doruk noktaya taşıyor.

Ağ Parkuru ve Hobbit Evleri Xtrem Aventures’de

14 farklı ülkede bulunan Ağ Parkuru ve benzersiz Hobbit Evleri ilk kez Xtrem Aventures’de çocuklarla buluşuyor. Ağaç evlerden köprülere, halatlardan macera dolu yollar ve salıncaklara kadar dev bir oyun alanı ile parkurda bulunan 3 Hobbit evinde, çocuklar için birbirinden farklı sürprizler var.

180m.’lik zipline ile ağaçtan ağaca kanatsız uçmak, ortalama 8. Yükseklikte ağaçlar üzerinde dolaşmak artık İstanbul’un en heyecanlı macera parkı olan Xtrem Aventures Istanbul’da mümkün!

“Yerden göğe kadar macera” konsepti ile ziyaretçilerine kapılarını açan Xtrem Aventures; tüm macera ve adrenalin tutkunlarını pazartesi günü hariç haftanın altı günü UNIQ İstanbul’a bekliyor.

Etiketler : Xtrem Aventures