Ali Koç kaç yaşında, eşi Nevbahar Koç kimdir? İşte çocukları

Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç eşi Nevbahar Koç ile 2005 yılında evlendi. Ali Koç'un evliliğinden 2 çocuğu oldu. Ali Koç şu anda Koç Holdingde üst düzey yöneticilik yapıyor. Peki Ali Koç kaç yaşında karısı Nevbahar Demirağ Koç kimin kardeşi.

Eklenme: 04 Haziran 2018 12:08 - Güncelleme: 04 Haziran 2018 12:32

Fenerbahçe'nin yeni başkanı iş adamı Ali Koç Nevbahar Demirağ Koç ile evli. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ aslen nereli?

Bundan tam 13 yıl önce 2005 yılında Ali Koç, çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ dünyaevine girdi.

Herkes o zaman Ali Koç'un kalbini çalan kadının kim olduğunu merak ederken şimdi çiftin 2 çocuğu bulunuyor. Gelin hep birlikte herkesin merak ettiği hayata bakalım.

Ali Koç kaç yaşında? 

Ali Koç 2 Nisan 1967 doğumlu yani 51 yaşında. Ali Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Çiğdem Simavi’nin küçük oğlu, Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç, tartışmasız Türkiye’nin en gözde bekarıydı. Gösterişten uzak bir yaşam süren Ali Bey gece hayatından, eğlenceden oldum olası uzak durdu.

Ali Koç'un eğitim kariyeri ünlü okullarda geçti. Harvard Üniversitesi, Boston, Massachusetts, A.B.D. - İşletme Fakültesi, Master yapan Ali Koç, Rice Üniversitesi, Houston, Texas, A.B.D. - İşletme Fakültesi mezunu. Ali Koç Harrow School, Londra, İngiltere - Matematik, Ekonomi ve Coğrafya yüksek derece sahibi.

Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç kimdir? 

Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Koç ünlü şarkıcı Melike Demirağ'ın üvey kardeşi.

Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor.  Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

Ali Koç'un çocukları: Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç ile olan evliliğinden Sadberk Leyla Koç, Kerim Rahmi Koç adında çocukları var. 

(İnternethaber)