Bir Zamanlar Çukurova ne zaman? Tarih açıklandı!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm için merakla beklenen tarih belli oldu. Bir de diziden kısa bir hatırlatma videosu yayınlandı. Ancak Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm yeni bölüme dair fragman yayınlanmadı. Peki yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor? İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

Eklenme: 15 Ocak 2019 11:11 - Güncelleme: 15 Ocak 2019 11:13

Bir Zamanlar Çukurova kısa bir video yayınlayarak yayın tarihini açıkladı. Yayınlanan kolaj videoda Züleyha için karşı karşıya gelen Demir ile Yılmaz görünüyor. Üst üste yaşanan bu karşılaşmalarda alınan yaralar bir kez daha hatırlatılıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm tarihi..

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE ZAMAN?

Bir Zamanlar Çukurova 24 Ocak perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek. Dizi yeni yıl nedeniyle tatile girmişti. 3 haftalık aradan yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Fragman için tıklayın...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Züleyha artık Yılmaz’ı umursamadığını göstermeye çalışsa da hatta bu rolü çok iyi oynasa bile içi paramparça. Sadece oğlu için Yamanlar’a sesini çıkarmıyor. Ancak er ya da geç Züleyha’nın Yılmaz’a gerçekleri söylemesi bekleniyor. Son bölümde Şermin’i oyuna getirerek onu saf dışı bırakıyor.Tüm olanlara rağmen Yılmaz da Züleyha’dan vazgeçmiyor ve Demir’le sık sık karşı karşıya geliyor. Son karşılaşmaları da bir kermeste oluyor. Züleyha’nın eliyle işlediği kırlent açık arttırmaya çıkıyor. Demir ile Yılmaz bu sefer de açık arttırmada kozlarını paylaşıyor. Bu karşılaşmanın sonunda silahların yeniden ortaya çıkıp çıkmayacağı yeni bölümde görülecek. Ancak bu karşılaşmanın Çukurova’da yeni olayların fitilini ateşleyeceği kesin.