Cicişler'den Esra Ersoy intihar girişiminde bulundu!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Cicişler lakabı ile tanınan kardeşlerden Esra Ersoy’un dün öğle saatlerinde intihar girişiminde bulunduğunu duyurdu.

Eklenme: 22 Ekim 2018 11:21 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 11:24

Cicişler’den Esra Ersoy’un intihar ettiği iddia edilmişti. İntihar olayını ses sanatçısı ve yazar Onur Akay doğruladı.

Olayla ilgili bir yazı yazan Akay, “Cicişler lakabı ile tanınan Esra Ersoy, dün 10 adet hap içerek intihar teşebbüsünde bulundu. Yakınları tarafından ambulansla İstanbul Ulus'taki bir hastaneye kaldırıldı. Zamanında müdahale ile yeniden hayata döndürülen Esra, ölümden döndü ve şu an sağlık durumu iyi” açıklamasında bulundu.

Geçmiş olsun dileklerini iletmek için telefonla Esra Ersoy’u arayan ünlü sanatçı Onur Akay, Ersoy’un telefonda ağladığını ve sevgilisi tarafından terk edildiği için ölmek istediğini dile getirdi.

Geçen aylarda da intihar girişiminde bulunmuş Akay, “Basına yansımadı ama Esra, maalesef geçtiğimiz aylarda da kendisini arabanın önüne atarak intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Ben bu olayı bildiğim halde yazmamıştım ama şimdi bana söz verdi ve bir daha intihar teşebbüsünde bulunmayacak” ifadelerini kullandı.

Ceyda Ersoy’un telefonda Onur Akay’a anlattıkları şöyle:

 “Ben çok mutsuzum Onur’cum. Beni terk etti, inanmıyorum. Ben Murat Yıldırım’ı dünyanın en karakterli, en vicdanlı erkeği sanıyordum. İyi ki ölmedim bugün Onur’cum. Ölsem de onun umrunda değilmişim. Hastaneye gelmedi, aramadı bile.

Boşanacağım dedi ama 12 yıl geçti boşanmadı ve ben tekmeyi yedim. Ölene kadar yanımda olacağını söylemişti, inanmıştım ona. Onun için aileme bile yalan söyledim.

Tanıdığın bu psikolojisi bozuk Esra, aslında bu adamın yarattığı Esra’dır. 12 senenin kanıtlarını mahkemeye sunacağım ve 12 yılımı yiyen bu adama 2 milyon dolarlık manevi tazminat davası açacağım.”