Gülperi 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülperi dizisi konusu ve oyuncuları

Show TV'nin yeni dizisi Gülperi yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Gülperi dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 03 Eylül 2018 11:17 - Güncelleme: 03 Eylül 2018 11:23

Gülperi dizisi 1. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranında izleyenleri ile buluşacak olan Gülperi dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, yer alıyor.

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi dizisinin yapımcılığını TIMS&B prodüksiyon üstleniyor

Gülperi dizisi 1. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yakında Show TV ekranında izleyenleri ile buluşacak olan dizisinin konusu Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini ele alıyor.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçayve Timuçin Esen yer alıyor. 

GÜLPERİ DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

“BEN ONLAR İÇİN ÖMRÜMÜ VERİRİM, ELLERİNİ HİÇ BIRAKMAM!”

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi’nin ilk tanıtımı yayınlandı. 

Gaziantep’ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettireceğe benziyor.

Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can’ın (Emir Özyakışır) gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı.

Gülperi 1. bölüm fragmanı