İmamoğlu: Tek çaresi yalan ve iftira olan parti seçimi kaybetmiş demektir!

İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, günün son mitingini Şile Meydanı'nda yaptı. İmamoğlu, ''Kaldı 3 gün. Seçime 4-5 gün kala tek çaresi iftira olan, karalama olan bir siyasi parti, kaybetmeyi kabul etmiştir'' dedi.

Eklenme: 19 Haziran 2019 23:32 - Güncelleme: 20 Haziran 2019 05:29

Seçime sayılı günler kala Ekrem İmamoğlu, sabah Bahçelievler’de başlatıp Şişli, Üsküdar, Sancaktepe ve Ümraniye’de devam ettirdiği seçim çalışmalarının finalini, gün kararırken Şile’de yaptı.

Şile Meydanı’nda İmamoğlu’nu bekleyen binlerce coşkulu vatandaş, seçilmiş İBB Başkanı’na sevgi gösterilerinde bulundu. İmamoğlu, konuşmasında şunları söyledi: 

”Kaldı 3 gün. Bugün bitti. Perşembe, cuma, cumartesi 2 gündür çuval çuval iftiralara, yalanlara başladılar. Yuhalamayın. Ben, gülüyorum bunlara.

Seçime 4-5 gün kala tek çaresi iftira olan, karalama olan bir siyasi parti, kaybetmeyi kabul etmiştir. Efendim neymiş? Naklen yayından önce sunucu İmamoğlu ile görüşmüş mü görüşmemiş mi? Gizli mi, değil mi?

3 dakika mı, 5 dakika mı? Vah vah vah! Hayatımda bu kadar mızıkçısını görmedim. Mızıkçılık çocuğa yakışır da o yaştakilere yakışır mı, anlamadım. Akıl tutulması yaşayanların akla ihtiyaçları var."