Kenan Sofuoğlu'nun paylaşımı büyük tepki çekti!

Lüks düşkünlüğüyle kamuoyunda sürekli tepki toplayan AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, İngilizce bastırdığı kartvizitte 'senatör' unvanını kullanmıştı. Sofuoğlu tepki çekecek yeni bir paylaşım yaptı. Ancak bu fotoğrafı hesabından sildi.

Eklenme: 27 Aralık 2018 11:53 - Güncelleme: 27 Aralık 2018 11:57

Lüks düşkünlüğüyle kamuoyunda sürekli tepki toplayan AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu yine tepki çekecek bir paylaşım yaptı.

Odatv'de yer alan haber şöyle: Geçen günlerde üzerinde “Senatör” sıfatının yazdığı kartvizitler bastırmasıyla tartışma yaratan Sofuoğlu, bu kez de TBMM’deki odasında masaya ayaklarını uzatarak çektiği fotoğrafı paylaştı.

Fotoğrafta ayakları gözüken Sofuoğlu’nun karşısında duran iki kişiye de “Emir erlerim” dediği paylaşım yine tartışma yarattı.

AKP'nin “Hizmet” vaatleriyle seçilen Sofuoğlu’na tepkiler ise, kamu malı olan masasına ayaklarını uzatması nedeniyle gösterildi.

Sofuoğlu paylaşımı kısa süre içerisinde kaldırsa da, eleştirilmekten kurtulamadı.

İşte o paylaşım:

KARTVİZİTİ OLAY OLMUŞTU

Milletvekili olduktan sonra vatandaş için yaptıklarından çok kendi özel hayatıyla gündeme gelen Sofuoğlu, İngilizce bastırdığı kartvizitte 'senatör' unvanını kullanmıştı.

TBMM'YE LÜKS ARACIYLA GİTMİŞTİ

'Motorumun sesinden TBMM'ye geldiğimi anlayacaklar' diyen Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Lamborghini Aventador otomobili ile TBMM'ye gitmişti. Sofuoğlu'nun aracının 'misafir araç' 'MA' plakalı olması dikkat çekmişti. Sofuoğlu, lüks otomobilin eşi Julia Looman Sofuoğlu üzerine kayıtlı olduğunu açıklamıştı.