Küçük kız kedisini ararken timsah buldu

ABD Mississippi'de yaşanan olayda 12 yaşındaki küçük bir kız, kaybolan kedisini aradığı sırada bir timsah buldu. Timsah olay yerine çağrılan ekipler tarafından yakalandı.

Eklenme: 01 Şubat 2019 13:02 - Güncelleme: 01 Şubat 2019 13:05

ABD'nin Mississippi bölgesinde 12 yaşındaki kız, kaybolan kedisini ararken beklemediği sürprizle karşılaştı. Kedisini ararken mazgal deliğine de baktı. Bu sırada orada bir sürüngenin olduğunu fark etti.

Daha sonra küçük kız komşusunu oraya çağırdı. Hemen oraya gelen 25 yaşındaki komşu Snow, mazgalın içinde timsahı görünce gözlerine inanamadı ve ekiplere haber verdi.

TİMSAHLAR OLDUKÇA SIK GÖRÜLÜYOR Olay yerine gelen iki görevli, kanalizasyon girişinde bekleyen timsahı zorlayıcı bir çalışmayla yukarı çıkardı.

Timsahı başarılı bir operasyonla çıkaran ekip üyesi, 'Timsahları oldukça sık görüyoruz ama daha önce hiç lağımda birini görmemiştim.' dedi. Mississippi vahşi yaşam yetkilileri daha sonra sürüngenleri şehir dışındaki bir nehre attı.

OLAĞANDIŞI DURUM Pascagoula Polisi Kaptan Doug Adams ise 'Pascagoula'nın çevresinde bir sürü timsahımız var çünkü etrafımız sularla çevrili. Ancak bir tahliye borusuna takılması olağandışıdır." 

Haberin videosu için tıklayınız