Rasim Ozan Kütahyalı'nın #10yearschallenge videosu rekor kırıyor

#10yearschallenge etiketiyle yapılan paylaşım, Rasim Ozan Kütahyalı’nın, FETÖ lideri Fethullah Gülen’e ve firari FETÖ’cü eski Savcı Zekeriya Öz’e yaptığı övgüler ile, son dönemde Fethullahçılar için söylediklerini içeriyor.

Eklenme: 18 Ocak 2019 15:00 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 15:04

Sosyal medyada son dönem de #10yearschallange etiketiyle yapılan paylaşımlar dikkat çekiyor. 10 yıllık değişim anlamında kullanılan etiketle birlikte, insanlar 10 yıl önceki fotoğraf ve videoları ile şimdiki fotoğraf ve videolarını paylaşıyor.

Bu paylaşımlardan bazılar dikkat çekiyor. O paylaşımlar Rasim Ozan Kütahyalı ve Işıkçılar Cemaati'nin yayın organı Türkiye gazetesinin yazarı kripto FETÖ'cü Cem Küçük'e ait.

Beyaz TV'de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında, Rasim Ozan Kütahyalı, “Kusturmalı Boşnak Saksosu” şeklindeki ırkçı ve belden aşağı ifadeleri ile Boşnaklar’a hakaret etmişti. Kütahyalı’nın bu sözleri sonrasında protestolar yapılmış ve Kütahyalı hem Beyaz TV’deki programdan atılmış hem de Sabah gazetesinde yazılarına son verilmişti.

#10yearschallange etiketiyle yapılan paylaşım ise Rasim Ozan Kütahyalı’nın, FETÖ lideri Fethullah Gülen’e ve firari FETÖ’cü eski Savcı Zekeriya Öz’e yaptığı övgüler ile, son dönemde Fethullahçılar için söylediklerini içeriyor.

İşte sosyal medyada #10yearschallange etiketiyle çokça paylaşılan Kütahyalı’nın eski ve yeni konuşması:

İŞTE O VİDEO

odatv