Rick and Morty yeni sezon onayını aldı!

İlk 3 sezonuyla kendi kitlesini oluşturan Rick and Morty'nin yeni sezonuna çeşitli iddialar ortaya atılmıştı ancak serinin hayaranları için sevindirici haber geldi. Rick and Morty 4. sezon onayını aldı...

Eklenme: 11 Mayıs 2018 12:32 - Güncelleme: 11 Mayıs 2018 12:39

Yetişkin çizgi dizisi Rick and Morty’nin 3. sezonu henüz daha hayranları doyamadan bitmişti ve 4. sezon için bekleyiş sürerken yeni sezonun gelmeyeceğine dair çıkan haberler hayranlarını üzmüştü. Dün yapılan ilginç bir duyuruyla Rick and Morty’nin yeni sezon onayı aldığı duyuruldu.

RICK AND MORTY 4. SEZON GELİYOR!

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, programın yapımcılarından birisi olan Justin Roiland, yetişkin çizgi dizisi olan Rick and Morty’nin yeni bölümlerle geleceğini duyurdu.

70 bölüm, 10’ar bölümler halinde 7 sezona dağıtılacak. Ancak ne yazık ki Roiland, dizinin ne zaman geleceğine dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Yetişkin çizgi dizisi Rick and Morty’nin 3. sezonu henüz daha hayranları doyamadan bitmişti ve 4. sezon için bekleyiş sürerken yeni sezonun gelmeyeceğine dair çıkan haberler hayranlarını üzmüştü.

Dün yapılan ilginç bir duyuruyla Rick and Morty’nin yeni sezon onayı aldığı duyuruldu.

RICK AND MORTY 4. SEZON GELİYOR!

Programın yapımcılarından birisi olan Justin Roiland, yetişkin çizgi dizisi olan Rick and Morty’nin yeni bölümlerle geleceğini duyurdu. 70 bölüm, 10’ar bölümler halinde 7 sezona dağıtılacak. Ancak ne yazık ki Roiland, dizinin ne zaman geleceğine dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Nothing this big has ever been seen in my shower

Dan Harmon (@danharmon)'in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler : Rick and Morty