Sedanur'un katili kim? Müge Anlı'da yeni gelişme

ATV canlı yayınında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sedanur Güzel'in katili aranıyor. Müge Anlı'ya ilk çıkan Ertan Bozkurt tutuklanmıştı, önceki gün de Himmet Uç ATV canlı yayınına çıkmıştı o da gözaltına alındı.

Eklenme: 26 Eylül 2018 12:18 - Güncelleme: 26 Eylül 2018 12:23

Kars Kağızman'da kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in katilleri aranıyor.

Ertan Bozkurt'tan sonra, Müge Anlı'nın programına çıkan Himmet Uç gözaltına alındı.

Himmet Uç ATV'deki canlı yayında arkaya arkaya yalanlar sıralamıştı. Himmet Uç'un bir lafı kafaları bulandırdı. Küçük kızın yakınlarına gidip 'yanıbaşınıza bakın" dediği söyleniyor. Himmet Uç'un bu sözü katili biliyor mu sorusunu gündeme getirdi.

ATV'nin bugünkü canlı yayınında da o yalanlar tekrar gündeme getirildi.Sedanur'un katilini arayan Müge Anlı 'Görgü şahidi olacaktı iş bakın nerelere geldi' diyerek durumu özetledi. ATV'nin canlı yayınında yeni gelişmeler masaya yatırdı.

ATV canlı yayını için buraya tıklayın

Bozkurt kardeşler çelişkili 

Tutuklanan Ertan Bozkurt'un kardeşleri Özcan ve Torun kardeşler bugünkü canlı yayında çelişkili açıklamalarına devam ediyorlar. Balık tutma öyküsü kimseyi ikna edemedi. Söz konusu dere balık tutmaya elverişli değil. 

Himmet Uç'un ATV canlı yayındaki yalanları

Sedanur'un bulunması için ATV'deki programa katılan Himmet Uç, Müge Anlı'yı bile kuşkuya düşürmüştü. Himmet Uç yayından sonra kaldığı otelde gözaltına alındı.

Sorguya götürülen Himmet Uç, ''Benim bu işle ilgim alakam yok, benim başka söyleyecek bir şeyim yok. Uzaktan yakından bu konuyla alakam yok. Suçsuz günahsızım ben'' açıklamasında bulundu.

Müge Anlı'ya çıktığı o hali

Himmet Uç dün ATV ekranlarındaki programda bağırıp çağırıyordu.  Müge Anlı ve programın psikoloğu sıkıştırdıkça Himmet Uç daha da paniklemişti.

İşte o görüntüleri:

Sedanur Güzel'in otopsisi 

Kağızman'a 30 kilometre uzaklıktaki 350 nüfuslu Paslı köyünde yaşayan Handan Abdullah Güzel çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Sedanur Güzel, 16 Eylül Pazar günü öğle saatlerinde kaybolmuştu.

Sedanur'un öldürüldüğü kesinleşirken otopsi raporu bekleniyor. İlk bulgular küçük kızın cinsel tacize uğradığı yönündeydi.

Ertan Bozkurt'un cinsel sapkınlığı 

Olayla ilgili olarak Ertan Bozkurt tutuklanmıştı. Ertan Bozkurt da Müge Anlı'nın programına çıkmış ve çelişkili ifadeleri ile kuşku yaratmıştı. Araştırmalar sonunda Ertan Bozkurt'un sahte kimlikle gezdiği ve cezaevi firarisi olduğu ortaya çıkmıştı.

Cezaevinde tutuklu olan Ertan Bozkurt bir itirafta bulunmazken cep telefonundan porno videoları, facebook hesabından da sapkın eğilimli cinsel paylaşımlar çıkmıştı.