Yasak Elma Defne Yeliz Şar kimdir? Halit’in eski sevgilisi ortaya çıktı

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisine Defne karakteriyle Yeliz Şar da dahil oldu. Defne Halit’in eski sevgilisi rolüyle ortalığı karıştırıyor...

Eklenme: 24 Eylül 2018 22:26 - Güncelleme: 24 Eylül 2018 22:34

Yasak Elma’nın 17 Eylül tarihli son bölümünde kadroya sürpriz bir isim katıldı. Yeliz Şar, Halit’in eski aşkı, Ender’in ise yakın arkadaşı Defne rolüyle izleyici karşısına çıktı.

Şengül'ün parasını toplamak için her yolu deneyen Yıldız, Defne’nin tuzağına düştü. Yasak Elma son bölüm finaline ise Zeynep ve Alihan’ın yakınlaşma görüntüleri damga vurdu.

İkilinin akıbeti ve diğer gelişmeleri merak eden dizi takipçileri, Yasak Elma yeni bölüm fragmanıyla ise şaşırtıcı bir gerçeği öğrendi.

FOX TV Yasak Elma dizisinin Defnesi kimdir? Gerçek ismi nedir?

Yeliz Şar kimdir?

Yeliz Şar, 30.05.1977 tarihinde Almanya'da dünyaya geldi. Gerçek adı Lara Yeliz Şar’dır.. Yönetmenliğini Erhan Baytimur'un yaptığı dram, duygusal ve komedi içerikli Aşkına Eşkiya dizisinde oynamıştır.

Samanyolu TV kanalında 2008 yılında yayınlanan Kollama adlı dizide oynamış ve bu dizi ile tanınmayı başarmıştır. Göstermiş olduğu oyunculuk performansı ile bir çok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Star TV kanalında 2012 yılında yayınlanan İşler Güçler dizisinde oynamıştır. Aynı yıl içerisinde Canlı Yayın isimli tiyatro oyununda yer aldı. 2012 yılında Tolga Güleç ile evlenen Yeliz Şar, 5 yıl süren evlilikleri sonunda boşandı.

Yeliz Şar Marmara Üniversitesinin Otel ve Turizm bölümünden mezun olmuştur.

Yasak Elma Dizisinde Defne Rolüyle ekranlara döndü

FOX TV kanalında yayınlanan ve yeni sezonu ile yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak olan ''Yasak Elma'' dizisinde Defne karakterini canlandıracak. Dizide Alihan (Onur Tuna), Zeynep (Sevda Erginci), Halit (Talat Bulut), Yıldız (Eda Ece) gibi tanınan isimler yer alıyor.