Çağla Öksüz cagla.oksuz@gmail.com@

Baştan Aşağıya Beyaz Giyinmek: 2018 Kışının Yeni Trendi

Öncelikle trendi doğru uygulamak için; vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz.

Kışın genellikle koyu renkler tercih ederiz. Ancak bu yıl işler biraz farklılaştı, siyah ve kahve renklerinden sıkılanlara alternatif bir renk trendleşti… 2018 yılı yükselişte olan renkler arasında şüphesiz beyaz renk.

Bu kış açık renklere,  masumiyetin ve asaletin rengi beyaz renge bir dönüş başladı.

Desktop5

Sezon başında beyaz çizme ve bot’un  trendleşmesi,  ton sur ton akımının da eşlik etmesi ile baştan aşağıya beyaz giyinmek kış sezonunun yükselen trendleri arasına girmeyi başardı. Birçok marka ‘White is the new black’ sloganları ile beyaz renk modasına vurgu yapmaya başladı bile.

Peki Beyaz giyinmenin püf noktaları nelerdir? Sezonda öne çıkan beyaz giyim kombinleri nelerdir?

Desktop6

Öncelikle trendi doğru uygulamak için;  vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz. Beyaz renk vücut kusurlarını maalesef fazlasıyla göstermekte, bu nedenle kıyafet seçiminde kusurlarınızı kapatan ve vücudunuzda beğendiğiniz bölgelerinizi öne çıkaracak kıyafetleri giyinmenizi öneririm.

Desktop3

Beyaz renkte bu sezon en sık tercih edilen tonlar genelde griye kaçan ve kirli beyaz olarak da bilinen beyazlar, fildişi renkleri, ekru ve nude renkler olarak geçen çok açık bej tonlarıdır. Sizler cilt alt tonunuza göre, sıcak cilt alt tonuna sahip olanlar; ekru, çok açık bej ve fildişi renklerini , soğuk cilt alt tonuna sahip olan kişiler ise griye kaçan beyaz ve kırık beyaz tonlarını tercih etmesini öneririm.

Desktop4

Peki bu sezon gardrobunuza yatırım yapacağınız olmazsa olmaz beyaz renk parçalar neler?

Beyaz kaşe palto ya da beyaz fake kürk,  beyaz yün kazak ( boğazlı kazak favorilerimden, ancak zevkinize göre v yaka ya da bisiklet yaka tercih edebilirsiniz),  beyaz çizme, beyaz bere.

Sizlerde kombinlerinizi benim ile paylaşabilir, sorularınızı buradan, mail ya da sosyal medya hesaplarımdan bana iletebilirsiniz. 

Çağla Öksüz

www.caglaoksuz.com

https://www.instagram.com/crllcgla/

 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
19 Şubat Pazartesi reyting sonuçları: Söz mü, Çukur mu?119 Şubat Pazartesi reyting sonuçları: Söz mü, Çukur mu?
Kabız olan eşinin makatına hortum sokup su verdi.. Sonuç: ölüm2Kabız olan eşinin makatına hortum sokup su verdi.. Sonuç: ölüm
Ülker’in 6 milyar dolarlık borcu için Yapı Kredi’den flaş açıklama3Ülker’in 6 milyar dolarlık borcu için Yapı Kredi’den flaş açıklama
Hocalar birbirine girdi: Yüreğin varsa gel4Hocalar birbirine girdi: Yüreğin varsa gel
Evli kadınla yasak aşkın sonu ölüm oldu5Evli kadınla yasak aşkın sonu ölüm oldu
Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'a Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak tepkisi!6Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'a Altan kardeşler ve Nazlı Ilıcak tepkisi!
Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep'in çılgın dansı7Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep'in çılgın dansı
Kız istemeye gitti evdekileri öldürdü, Facebook’ta canlı yayın yaptı8Kız istemeye gitti evdekileri öldürdü, Facebook’ta..
Komiser Emrah Çukur'un rengini kirletti mi? Vartolu ölmemeli9Komiser Emrah Çukur'un rengini kirletti mi?
Ömer Halisdemir’in vur emrini aldığı an kamerada10Ömer Halisdemir’in vur emrini aldığı an kamerada