Çağla Öksüz cagla.oksuz@gmail.com@

Baştan Aşağıya Beyaz Giyinmek: 2018 Kışının Yeni Trendi

Öncelikle trendi doğru uygulamak için; vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz.

Kışın genellikle koyu renkler tercih ederiz. Ancak bu yıl işler biraz farklılaştı, siyah ve kahve renklerinden sıkılanlara alternatif bir renk trendleşti… 2018 yılı yükselişte olan renkler arasında şüphesiz beyaz renk.

Bu kış açık renklere,  masumiyetin ve asaletin rengi beyaz renge bir dönüş başladı.

Desktop5

Sezon başında beyaz çizme ve bot’un  trendleşmesi,  ton sur ton akımının da eşlik etmesi ile baştan aşağıya beyaz giyinmek kış sezonunun yükselen trendleri arasına girmeyi başardı. Birçok marka ‘White is the new black’ sloganları ile beyaz renk modasına vurgu yapmaya başladı bile.

Peki Beyaz giyinmenin püf noktaları nelerdir? Sezonda öne çıkan beyaz giyim kombinleri nelerdir?

Desktop6

Öncelikle trendi doğru uygulamak için;  vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz. Beyaz renk vücut kusurlarını maalesef fazlasıyla göstermekte, bu nedenle kıyafet seçiminde kusurlarınızı kapatan ve vücudunuzda beğendiğiniz bölgelerinizi öne çıkaracak kıyafetleri giyinmenizi öneririm.

Desktop3

Beyaz renkte bu sezon en sık tercih edilen tonlar genelde griye kaçan ve kirli beyaz olarak da bilinen beyazlar, fildişi renkleri, ekru ve nude renkler olarak geçen çok açık bej tonlarıdır. Sizler cilt alt tonunuza göre, sıcak cilt alt tonuna sahip olanlar; ekru, çok açık bej ve fildişi renklerini , soğuk cilt alt tonuna sahip olan kişiler ise griye kaçan beyaz ve kırık beyaz tonlarını tercih etmesini öneririm.

Desktop4

Peki bu sezon gardrobunuza yatırım yapacağınız olmazsa olmaz beyaz renk parçalar neler?

Beyaz kaşe palto ya da beyaz fake kürk,  beyaz yün kazak ( boğazlı kazak favorilerimden, ancak zevkinize göre v yaka ya da bisiklet yaka tercih edebilirsiniz),  beyaz çizme, beyaz bere.

Sizlerde kombinlerinizi benim ile paylaşabilir, sorularınızı buradan, mail ya da sosyal medya hesaplarımdan bana iletebilirsiniz. 

Çağla Öksüz

www.caglaoksuz.com

https://www.instagram.com/crllcgla/

 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Netflix açıkladı! Hakan: Muhafız ne kadar izlendi?1Netflix açıkladı! Hakan: Muhafız ne kadar izlendi?
Eski bakan market arabasını dolduramadı 2Eski bakan market arabasını dolduramadı
Didem Uslu cinayetinde katil zanlısı babadan kan donduran ifadeler3Kızını öldüren babadan kan donduran ifadeler
Alem FM 25, Lig Radyo 13 yaşında4Alem FM 25, Lig Radyo 13 yaşında
18 Ocak 2019 Reyting sonuçları: Fatih Portakal, Payitaht Abdülhamid, Arka Sokaklar lider kim?518 Ocak Reytingler: Fatih Portakal, Payitaht Abdülhamid
Doğu Ekspresi dolandırıcılığı: Hayaller Kars'tı, gerçekler Kartal Adliyesi oldu6Hayaller Kars'tı, gerçekler Kartal Adliyesi oldu
Hülya Avşar’dan cesur paylaşım7Hülya Avşar’dan cesur paylaşım
Kulis: Erdoğan’a çok yakın bir isim için yeni bakanlık kuruluyor8Erdoğan’a çok yakın bir isim için yeni bakanlık kuruluyor
Tank fabrikasının devrine karşı binlerce kişi toplandı9Tank fabrikasının devrine karşı binlerce kişi toplandı
3 Katlı Büyük İstanbul Tünel Projesi planları onaylandı10İstanbul için mega proje onaylandı