Özgür Özyurt ozgurozyurt@gmail.com@

Leydiler de yuva yıkar!

Lady Gaga'nın Bradley'e yürümeyi bırakın koştuğu konusunda yapılan esprilerin ardı arkası kesilmedi.

Katıldıkları her ödül töreninde "mükemmel çift" imajı sergileyen Bradley Cooper ve Irina Shayk çifti 4 yıllık ilişkilerini bitirdiklerini birinci ağızdan duyurdular. Tabii haber yayılır yayılmaz gözler Lady Gaga cephesine çevrildi.

Başrollerini paylaştıkları A Star is Born filmi ile sinemadan çok magazin sayfalarına malzeme olan ünlü ikili, film sonrasında da devam ettirdikleri "aşırı samimiyet" ile aylardır süren dedikoduları resmen alevlendirdiler.

Hatta sosyal medyada, Lady Gaga'nın Bradley'e yürümeyi bırakın koştuğu konusunda yapılan esprilerin ardı arkası kesilmedi.

Özellikle Oscar Ödülleri'nde gerçekleştirdikleri romantizm kokulu Shallow performansından sonra ayrılık haberinin gelmesi kimseye sürpriz olmadı tabii. Tipik "iki kadın, bir adam" senaryosunda aradan çekilen isim Irina oldu.

Şimdi gözler Gaga ve Bradley'ye çevrilmiş durumda çünkü bazı kaynaklar ikilinin birlikte olduğundan çok emin. Artık iki ismin de attıkları her adım daha sıkı takip edileceği için çok geçmeden Irina'dan "sevgilimi elimden aldı, yuvamı yıktı" tarzı paylaşımlar görürsek şaşırmayın.

***

Beyonce bile olsan...

Geçtiğimiz günlerde Beyonce ve Jay-Z çifti her zaman katıldıkları NBA maçlarından birini izlemeye gittiler, buraya kadar her şey normal.

Fakat kameraların tam da ünlü çifti çektiği anda Jay-Z ile konuşmaya çalışan bir ablanın Beyonce'den hafif bir omuz yemesi olayın tüm seyrini değiştirdi.

Öncelikle olayın kahramanı Nicole Curran'ı tanıyalım, aslında ablanın tek vasfı NBA takımlarından Golden State Warriors'ın sahibi Joe Lacob'ın eşi olması. Yani kadın da kocasıyla maçı izlemeye gelmiş, tek hatası ise Beyonce'nin yanında otururken Jay-Z ile konuşmaya çalışması olmuş.

İnternete düşer düşmez viral haline gelerek ışık hızıyla yayılan videoda Nicole Curran'ın Beyonce'yi es geçerek Jay-Z ile diyalog kurduğunu görüyoruz. Bu sırada Beyonce ise etrafa rahatsız olduğu aşikar bakışlar atıyor. Kadın Beyonce'nin önüne doğru uzanıp Jay-Z ile konuşmaya devam edince de Queen B'den uyarı mahiyetinde ufak bir omuz darbesi geliyor.

Olaylar burada bitmiyor şarkıcıya sataşanların burnundan getirmesiyle meşhur Beyonce fan kitlesi, 1 saatten az sürede Nicole Curran'ın Instagram'ını bulup 113 fotoğrafının hepsini "bee" yani arı emojisiyle spamliyor.

Bildiğiniz üzere Beyonce'nin lakabı Queen B olduğu için fanlar arı emojisini simgesel olarak sıkça kullanıyor. "Bu ne ya selam verdik borçlu çıktık" diyen abla da mahalle baskısına dayanamayıp çözümü hesabını kapatmakta buluyor.

Ancak Twitter başta olmak üzere tüm mecralarda patlayan haberin önünü almak mümkün olmuyor. Bir gazetecinin attığı tweete göre video yayıldıktan sonra Nicole ölüm tehditleri almaya başlamış!

Bunun üzerine Beyonce'nin iletişim sorumlusu fan kitlesini sakinleştirmek için işe el atıyor ve bir fotoğraf paylaşarak altına nefret yaymayın sevgi yayın gibi mesajlar bırakıyor. Gerçekten 15 saniyelik videonun etkileri akıl almaz boyutlara ermiş durumda.

Kıssadan hisse; demek ki Beyonce bile olsan söz konusu ilişki olunca kıskançlıkların, triplerin, bir takım tedbirlerin sonu gelmiyor, gelemiyor.

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
18 Haziran 2019 Salı Reyting sonuçları: Fatih Portakal, Survivor, Kimse Bilmez lider kim?118 Haziran Reyting sonuçları Fatih Portakal, Kimse Bilmez
Fatih Portakal'dan flaş yorum: AKP hesapsız kitapsız adım atmaz2Fatih Portakal: AKP hesapsız kitapsız adım atmaz
Selvi: İstanbul seçimlerinde ilginç şeyler oluyor3Selvi: İstanbul seçimlerinde ilginç şeyler oluyor
Müşterilerinin özel görüntülerini sızdıran The Marmara Otelinin sahibi kim?4Müşterilerinin özel görüntülerini sızdıran The Marmara Otelinin sahibi kim?
Eski TRT spikerinden Şebnem Bursalı'ya flaş tepki5Eski TRT spikerinden Şebnem Bursalı'ya flaş tepki
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın yargı tehdidine flaş yanıt6İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın yargı tehdidine flaş yanıt
Erdoğan'ın son hafta planı ile ilgili söyledikleri, Yıldırım cephesinin canını oldukça sıktı7Erdoğan'ın söyledikleri Yıldırım cephesinin canını oldukça sıktı
İmamoğlu’na terör sorusu soran Şebnem Bursalı’nın FETÖ lideriyle fotoğrafı olay oldu8İmamoğlu’na terör sorusu sordu, FETÖ lideriyle fotoğrafı olay oldu
FOX TV The Marmara otele dava açıyor9FOX TV The Marmara otele dava açıyor
Ertuğrul Özkök: Bu konuda açıklama yapılana kadar o otele adımımı atmam10Özkök: Açıklama yapılana kadar o otele adımımı atmam