Müşerref Seçkin muserrefseckin@gmail.com@

O vekili fena işlettiler

İYİ Partinin seçime girebilmesi için CHP'den ayrılıp İYİ partiye geçen sonra da partilerine geri dönen 15'liklerden bir vekili fena halde işlettiler...

Bu stresli siyasi ortamda biraz da gülümsemek lazım.

Sürpriz bir kararla CHP'den istifa ederek İYİ Patiye geçen ve artık kamuoyunda 15'likler olarak anılan milletvekillerinden birine arkadaşları inanılmaz bir şaka yaptı.

CHP'nin henüz aday listeleri açıklanmadığı için yanlış anlaşılır düşüncesiyle o milletvekilinin kim olduğunu yazmıyorum. Ama CHP'lilerin çoğu biliyor konuyu..

Efendim bu partsine yürekten bağlı milletvekilini, önemli bir parti yetkilisi arar. 

Der ki,

"Çok önemli bir görev yaptın. Partinden istifa edip demokrasi kahramanı oldun. Yine partiye döndün. Ama şimdi sana yine çok önemli bir görev düştü. Partiden istifa edip Saadet Partisine geçeceksin.

Şok olan milletvekilinin ağzından gayrıihtiyarı şu sözler çıkar :

"Yok artık..Babam beni evlatlıktan reddeder....Olmaz böyle şey...

Parti yöneticisi (Onun da adını yazmıyorum) allem eder kallem eder, milletvekilini Saadet Partisine geçmek için ikna eder..

Saadet Partisine geçmek için yine CHP'den istifa edeceğini düşünerek kahrolan vekile neyse ki bunun bir şaka olduğu hemen açıklanır.

Konu tatlıya bağlanır ama bu milletvekili yeni dönemde bu şakanın altında kalmayacağını, şakacı arkadaşlarına iletmekten de geri kalmaz.

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Son dakika: Muharrem İnce Ankara mitingi: Pazar akşamı sakın sandıkları terketmeyin1Muharrem İnce'den Ankara mitinginde flaş açıklamalar
Muharrem İnce mitinginde yağmura rağmen milyonlar..2Muharrem İnce mitinginde yağmura rağmen milyonlar..
22 Haziran reyting sonuçları: Survivor mı, Arka Sokaklar mı, Fatih Portakal mı?322 Haziran reytingler: Arka Sokaklar mı, Survivor mı?
#CANLI YAYIN.. Muharrem İnce'nin büyük İstanbul mitingi #Maltepe4#CANLI YAYIN.. Muharrem İnce'nin büyük İstanbul mitingi #Maltepe
Muharrem İnce'yi konuk eden Halk Arenası izlenme rekoru kırdı5Muharrem İnce'yi konuk eden Halk Arenası izlenme rekoru kırdı
İYİ Parti'den Millet İttifakı'na parlamenter sistem tepkisi!6İYİ Parti'den Millet İttifakı'na parlamenter sistem tepkisi!
Muharrem İnce Halk Arenası'nda: Erdoğan'ı gözünüzde büyütmeyin, o da gidecek7İnce: Erdoğan'ı gözünüzde büyütmeyin, o da gidecek
Melih Gökçek'ten İnce'ye: Ankara'da bırak 2 milyonu 100 bin kişi yok8Gökçek: Ankara'da bırak 2 milyonu 100 bin kişi yok
Seçime 24 saat kala son anket: Erdoğan ve İnce ikinci tura kalıyor9Seçime 24 saat kala son anket: Erdoğan ve İnce..
Hacer Tülü böyle ölmüş: Bodrum’daki saldırıda şok detay! Silahı dayayıp..10Hacer Tülü böyle ölmüş: O saldırıda şok detay!